O našej činnosti

Pripravíme návrh laser arény so všetkým vrátane umiestnenia sedadiel pre hráčov, miesta na fotografie, ovládania arény a priestoru potrebného pre obsluhu a zázemie arény.

Pripravíme kompletný návrh novej Laser Arény, prekážky a ich typy, rozdelenie miestností, návrh recepcie, šatní, potrebnej elektroinštalácie a technológie v Aréne.

Vieme, čo je potrebné na prevádzku Laser Arény, vieme, čo hráči potrebujú a chcú. Laser arénu navrhneme na mieru vášmu priestoru, pričom zohľadníme existujúce usporiadanie.

Poradíme vám s dizajnom arény, s výberom materiálov, pomôžeme vám s výberom potrebného osvetlenia a zabezpečíme kompletný zvukový systém a zvukové vybavenie navrhnuté špeciálne pre potreby laserovej arény.

Dostanete kompletný plán, ako bude celá laserová aréna vyzerať, vrátane umiestnenia zákulisia pre operátorov, umiestnenia elektroniky, svetiel, prekážok, zásuviek a sedadiel.

Dizajn arény zahŕňa:

  • návrh veľkosti miestností, ich vzájomnej polohy a priechodov
  • kompletný návrh recepcie, umiestnenie zázemia pre operátorov, sedenie pre hráčov, určenie miesta na fotografovanie, miesta na vysvetľovanie pravidiel, organizácia priestoru pre pohodlnú prevádzku s viacerými tímami, zobrazenie a príjem výsledkov hry, umiestnenie technológie (počítače pre operátorov, tlačiarne, zosilňovače, ekvalizéry…), návrh umiestnenia elektroinštalácie (umiestnenie a počet zásuviek, svetiel, poistiek…) a ovládania arény
  • kompletný návrh šatní, umiestnenia stojanov na vesty, miesta na vysvetlenie herných prvkov a vlastností viest a zbraní, návrh elektroinštalácie
  • pomoc pri výbere pracovných prvkov, elektroniky a materiálov na dosiahnutie čo najlepšieho pozadia pre Laser Tag
  • rozmiestnenie výrobníkov hmyl pre efektívnu distribúciu hmly v aréne, rozmiestnenie UV svetiel vzhľadom na budované prekážky, optimálne rozloženie podlahy vrátane údržby, návrh herného priestoru (plán) arény – veľkosti, typy a rozmiestnenia prekážok, podsvietených prekážok a vyvýšených plošín, tunelov a herných stanovísk

Máte záujem o naše služby?

Neváhajte nás kontaktovať, a určite spolu prídeme k optimálnej ponuke na mieru